Velký okruh východní Kanadou

Vyhledejte si svou dovolenou
Select country and destination
Rozšířené hledání
Velký okruh východní Kanadou - Kanada

Velký okruh východní Kanadou

Kanada

, Hotel starstarstarVelký okruh východní Kanadou

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:1. den
PRAHA – TORONTO 20 mil / 30 km
Odlet z Prahy do Toronta. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.
2. den
TORONTO 40 mil / 60 km
Celodenní prohlídka Toronta, včetně návštěvy donedávna nejvyšší stavby světa CN Tower, a plavby lodí po jezeře Ontario. Fakultativně Vám nabídneme let helikoptérou nad Torontem.
3. den
MIDLAND, GEORGIAN BAY /plavba lodí/ 160 mil / 250 km
Odjezd na sever do Midlandu – městečka na březích Georgian Bay. Zde Vás čeká plavba lodí po Georgian Bay oblastí „30 000 ostrovů“ – bývalým územím indiánského kmene Huronů /v ceně zájezdu/, a prohlídka historického skanzenu, přesné kopie první bělošské misijní stanice na huronském území. Odpoledne pokračování cesty do města Collingwood, ubytování. Dle časových možností návštěva Blue Mountain Village /lyžařský resort pod Blue Mountain/.
4. den
BLUE MOUNTAIN, NP BRUCE PENINSULA, TOBERMORY 120 mil 190 km
Ráno navštívíte vyhlídku na vrcholu Blue Mountain s jedinečným výhledem na Georgian Bay. Dále Vás čeká přejezd na poloostrov Bruce oddělujícím Huronské jezero od Georgian Bay, a návštěva kouzelného národního parku Bruce Peninsula. V podvečer příjezd do rybářské osady Tobermory, ubytování.
5. den
MANITOULIN ISLAND, BRIDAL VEIL FALLS 170 mil / 270 km
Cesta pokračuje ranním trajektem Chi-Cheemaun na Manitoulin – největší sladkovodní ostrov na světě, jehož obyvatelstvo tvoří dodnes převážně původní obyvatelé Kanady. Při průjezdu ostrovem mimo jiné navštívíte krásné vodopády Bridal Veil, a poté se již po mostě vydáte na pevninu. Cílem dne je město Sudbury, v jehož okolí se těží cenné kovy, které sem před miliony let zanesl dopad obřího meteoritu. Ubytování ve večerních hodinách.
6. den
SUDBURY, OTTAWA 310 mil / 490 km
Dopoledne navštívíte hlavní atrakci Sudbury – The Great Nickel /největší pěticent/ s muzeem dobývání niklu a dalších kovů v okolí města, včetně praktické ukázky a prohlídky hlubinného dolu. Odpoledne následuje přejezd do hlavního města Kanady Ottawy přírodou severně od národního parku Algonquin. Příjezd a ubytování ve večerních hodinách.
7. den
OTTAWA, MONTREAL 130 mil / 210 km
Hlavní město kanady si prohlédnete z paluby obojživelného autobusu, místní atrakce Lady Dive!! Pod vedením Vašeho průvodce poté dokončíte pěší prohlídku centra, a navštívíte Royal Canadian Mint – státní mincovnu. Cestou do Montrealu navštívíte typický „Sugar Shack“ – farmu na výrobu kanadského javorového sirupu, a poučíte se o jeho výrobě a použití. Ve večerních hodinách dorazíte do Montrealu.
8. den
MONTREAL 120mil / 190 km
Prohlídka downtownu Montreal, Olympijského komplexu a shlédnutí města z vrcholu Mont Royal. Odpoledne odjezd do Shawiniganu, ubytování.
9. den
LAC SAINT-JEAN 230 mil / 370 km
Dnes Vás čeká celodenní putování velkolepou přírodou plnou hlubokých lesů a krásných jezer. Odpoledne příjezd k ohromnému jezeru Lac St-Jean a v podvečer ubytování v městě Saguenay.
10. den
PP SAGUENAY, ST. SIMEON 120 mil / 190 km
Průjezd oblastí provinčního parku Saguenay a stejnojmenného fjordu, návštěva krásného městečka Tadoussac. Zde Vás pozveme k plavbě lodí za velrybami do ústí řeky St. Lawrence – nezapomeňte si s sebou vzít kamery a fotoaparáty, neboť toto místo je známé největším výskytem mnoha druhů velryb!! V podvečer přejezd trajektem přes úžinu Saguenay a nocleh v St. Simeón.
11.den
BEAUPRE, ostrov ORLEANS 125 mil / 200 km
Ráno odjezd podél řeky sv. Vavřince do Quebec City. Cestou návštěva soutěsky St. Anne s divokou řekou a visutými mosty /vstup v ceně/ a také zastávka v katedrále St. Anne de Beaupré – známém poutním místě s dvoupatrovou chrámovou lodí. Odpolední prohlídka historického Québec City, jediného opevněného města severní Ameriky, ubytování.
12.den
QUEBEC CITY, MONTMORANCY FALLS 220 mil / 350 km
Prohlídka centra tohoto krásného historického města, kterému vévodí monumentální hotel Chateau Frontenac. Návštěva mohutných vodopádů Montmorency. V odpoledních hodinách odjezd směr Kingston, ubytování ve večerních hodinách.
13.den
THOUSAND ISLANDS REGION, KINGSTON 400 mil / 640 km
Proti proudu St.Lawrence River se dostaneme do oblasti Tisíců ostrovů, kde nás čeká plavba lodí mezi ostrovy, při které uvidíte mimo jiné i slavný Boldt´s Castle. Po zastávce v městečku Kingston následuje přejezd kolem jezera Ontario do Niagara Falls, kam dorazíte ve večerních hodinách.
14.den
NIAGARA FALLS 40 mil / 60 km
Prohlídka mohutných vodopádů, kterou doplníme výletem lodí až na dosah od hřmícího hlavního vodopádu!! Odpoledne máme pro Vás připravený výlet do krásného městečka Niagara on the Lake, jehož součástí je i vzrušující plavba tryskovým člunem do peřejí Whirlpool na řece Niagara /v ceně zájezdu 15. 05.-30. 09./. Také Vám nabídneme nezapomenutelný fakultativní let helikoptérou nad Niagarskými vodopády. Závěrem společného programu s průvodcem Vás pozveme na večeři s jedinečným výhledem na panoráma vodopádů z věže Skylon Tower /v ceně/. V podvečer budete mít volno k relaxaci u vodopádů…
15.den
NIAGARA FALLS, shopping, odlet domů 90 mil / 140 km
Dopoledne volno, poté transfer na letiště spojený s návštěvou outletového shoppingu. Odlet do Prahy.
16.den
Přílet do Prahy v dopoledních hodinách.
Obecný popis

Náš bestseller ve východní Kanadě, oblíbený zájezd s originální trasou, který Vás nadchne !! Nově o dva dny delší a doplněný o krásy oblasti Georgian Bay a národního parku Bruce Peninsula Vás přesvědčí, že východ Kanady je oblastí krásné přírody s jedinečnými scenériemi. Dozvíte se něco o příchodu prvních Evropanů do Kanady a jejich boji s Huronskými kmeny, uvidíte jak se získává proslulý javorový sirup, zhlédnete divoké soutěsky a Niagarské vodopády, budete se plavit po řekách, jezerech a fjordech, budete pozorovat velryby, projdete se po ulicích Quebec City, Montrealu a Toronta, stanete na vyhlídce nejvyšší věže Ameriky…a mnohem více !! Bohatý program v zemi „tisíců jezer a ostrovů“ obsahuje zejména mnoho plaveb… a Vy si odvezete domů spoustu krásných cestovatelských zážitků !!
Toronto – Midland – Georgian Bay - Blue Mountains – Bruce Peninsula NP – Manitoulin Island – Sudbury – Ottawa – Montreal – Lac St. Jean – Saguenay – Tadoussac – Quebec City – Thousand Islands – Niagarské vodopády – Toronto
Minimální počet 6 osob.
Během zájezdu urazíte cca 2.295 mil ( 3.600 km)
Zájezd může být směřován opačně
K návštěvě Kanady je nutný platný pas a autorizace eTA nebo platný pas s vízem

Cena zahrnuje
leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět ( v turistické třídě, vč.letištních poplatků )letištní poplatky 14x ubytování ve 3* hotelech a motelech10x snídani a 1x večeřidopravu klimatizovaným minibusemprogram dle itinerářeslužby průvodce America Tourskomplexní pojištění vč. pojištění stornazákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vstupní formality cílové země a tranzitních zemístravu mimo snídanívstupy a fakult. akce nezahrnuté do programuspropitné místním řidičům a průvodcůmevent.palivový příplatek a poplatky k fakultativním akcím
Příplatky
příplatek za jednolůžkový pokoj == 19200 CZK
Slevy
sleva pro třetí osobu na pokoji ( dvě dvoulůžka ) == 3400 CZKsleva pro čtvrtou osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) == 1900 CZKsleva pro dítě do 12 let ( pokoj sdílí s rodiči) == 12800 CZK

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.