Stubaital - svět křišťálových vodopádů

Stubaital - svět křišťálových vodopádů, Rakousko, Tyrolsko, Stubai, 23.9.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 117643988

Stubaital - svět křišťálových vodopádů

Rakousko » Tyrolsko » Stubai

,Stubaital - svět křišťálových vodopádů

Termín:

23.9.2017 - 26.9.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

4 dny

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 940 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Údolí Stubaital – srdce Stubaiských Alp, divoká ledovcová krajina na ledovci Stubai, nenáročná turistika, hučící vodopády, rozkvetlá alpská flóra. Ubytování v hotelu **** ve Fulpmesu s wellness a bazénem, Stubaiská karta v ceně zájezdu.

1. den zájezdu Ráno odjezd autobusu z ČR. K večeru příjezd do údolí Stubaital, ubytování v hotelu, večeře. 2. den zájezdu Výlet naším autobusem až na konec údolí, které uzavírá dominanta Stubaiský ledovec. Výjezd lanovkami až do výšky 3.210 m, kde se volně vznáší nad vrcholky hor vyhlídková terasa "Top of Tyrol". Z terasy se vám naskytne fascinující panoramatický pohled na majestátní svět ledovců. Odpoledne impozantní vodopád Grawa - Wasserfall, kam se dá dojít za hodinu pohodlné pěší chůze od základní stanice lanovky na ledovec. Cesta vede kolem říčky Ruetz a je možné dojít až k bezprostřední blízkosti vodopádu. Odpoledne návrat, svačina na hotelu, osobní volno, relaxace ve wellness, pohodové procházky. Večeře. 3. den zájezdu Odjezd do vesničky Mieders, která se nachází na začátku údolí. Výjezd lanovkou Serleslift na vrchol Koppeneck (1.600 m). Putování k nejvýše položenému poutnímu místu v Evropě Maria-Waldrast, s pověstným léčivým pramenem a klášterní restaurací. Cesta ke klášteru trvá cca 1 hodinu chůze a zpět k lanovce taktéž. Návrat do údolí lanovkou nebo bobovou dráhou (2,6 km dlouhá, s převýšením 640 m a s více než 40 ostrými zatáčkami). Přejezd do Fulpmesu a výjezd lanovkou Kreuzjochbahn do výšky 2.136 m. Úžasné panorama na Kalkkögeln – "Dolomity Severního Tyrolska", krátká procházka k vyhlídkové plošině "Stubaiblick", ze které je výhled na celé údolí Stubaital a Inntal. Pro zdatnější účastníky vede od vrcholu Kreuzjoch 1,5 hodinový naučný okruh o alpské flóře, kde budete moci obdivovat rozkvetlou alpskou květenu. Individuální návrat do hotelu. Večeře. 4. den zájezdu Odjezd z hotelu do Neustiftu. Výjezd lanovkou Elferlifte do výšky 1.812 m, kde je překrásná vyhlídka na celé údolí a největší sluneční hodiny v Alpách, po kterých se dá chodit. Před polednem odjezd do ČR, návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Doprava
Nástupní místa : 24.06.-27.06. odjezd N
Zájezd zahrnuje
1x svačina na hotelu, 3x ubytování v hotelu **** ve Fulpmesu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 4 chodech s možností výběru ze 2 hlavních jídel od 2. dne a salátový bufet), dopravu autobusem, kartu Stubai Supercard (využívání lanovek, místní dopravy, bazénů), ložní prádlo, pobytovou taxu, průvodce, využívání bazénu a wellness,
Zájezd nezahrnuje
Fakultativní příplatek:, Jednolůžkové pokoje nejsou možné, komplexní pojištění vč. storna zájezdu 120 Kč, vstupné, fakult. služby a vše co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Slevy
osoba na 55 let sleva 350 Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTOVKA POHODA s.r.o., IČ 28106164.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK