Saalbach, Hinterglemm s polopenzí

Saalbach, Hinterglemm s polopenzí, Rakousko, Salzbursko, Saalbach - Leogang - Hinterglemm - Fieberbrunn, 19.1.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 122376666

Saalbach, Hinterglemm s polopenzí

Rakousko » Salzbursko » Saalbach - Leogang - Hinterglemm - Fieberbrunn

, PenzionSaalbach, Hinterglemm s polopenzí

Termín:

19.1.2018 - 21.1.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

3 dny

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 450 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Prodloužené lyžařské víkendy - SAALBACH / HINTERGLEMM - 3 dny lyžování S POLOPENZÍ
Popis
Lyžařská oblast Saalbach-Hinterglemm-Leogang leží jižně od Salzburgu, 20 km od Zell am See na konci údolí říčky Sallbach.

Lyžařský areál tvoří 200 km propojených sjezdovek v údolí s deseti vrcholy, většina svahů má jižní nebo severní orientaci. Leogang je připojen k hlavní části "přes kopec".
K dispozici je téměř vše, co si lze přát - tratě s homologací FIS (Zwolferkogel, Kohlmaiskopf) i méně náročné široké sjezdovky (Kohlmaiskopf - tratě obklopující červenou FIS).
V okolí je 80 km upravených běžeckých tras.
V oblasti jsou 4 snowboard parky (Hinterglemm, Hinterglemm-Hochalm, Leogang-Asitz, Saalbach-Bernkogel). Park v Hinterglemmu je vybaven i umělým osvětlením.

CENY skipasů: http://www.saalbach.com/cz/winter/skipasy.html

Období: 1.12.2017 - 22.12.2017
3 denní skipas - dospělí = 126 EUR
3 denní skipas - pro mládež-nar. 1999-2001 = 94,5 EUR
3 denní skipas - pro děti narozené 2002-2011 = 63 EUR
Skipas zdarma pro děti narozené po 1.1.2012 (nutný doprovod dosp. osoby)

Období: 23.12.2017 - 30.03.2018
3 denní skipas - dospělí = 148 EUR
3 denní skipas - pro mládež-nar. 1999-2001 = 111 EUR
3 denní skipas - pro děti narozené 2002-2011 = 74 EUR
Skipas zdarma pro děti narozené po 1.1.2012 (nutný doprovod dosp. osoby)
Ubytování
1)** gasthof (penzion s restaurací) v obci Maishofen(4 km od Zell am See),1 - 4 lůžkové, jednoduše zařízené pokoje s umyvadlem se studenou a teplou vodou a se společným sociálním zařízením na patře. V některých termínech za příplatek možné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je možné i v přilehlých depandancích penzionu.

nebo 2)** gasthof Brunhilde v obci Fusch an der Glocknerstrasse, dvoulůžkové nebo vícelůžkové pokoje s koupelnou, za příplatek pokoje s vlastním sociálním zařízením

ubytování podle obsazenosti penzionu
Doprava
nebo mikrobus.
Praha, Písek, České Budějovice, Plzeň

!!! NA VLASTNÍ DOPRAVU MOŽNOST UBYTOVÁNÍ NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ !!!

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 7 osob!
Strava
Servírovaná snídaně, večeře o čtyřech chodech -polévka, předkrm, hlavní jídlo, dezert.
Možnost vegetariánské stravy.
Zájezd zahrnuje
doprava mikrobusem (v ceně dopravy je zahrnuta přeprava jednoho páru lyží, popř. snowboardu, jednoho páru lyžařských bot a zavazadla o hmotnostï do 25kg), 2x ubytování, 2x polopenze, technický doprovod, pojištění CK proti úpadku
Zájezd nezahrnuje
vratná kauce na skipas (2 EUR), třídenní skipas - platí se na místě, pokoj s vlastním soc. zařízením/osoba/2 noci (700 CZK), jednolůžkový pokoj/osoba/ 2noci (700 CZK), Cestovní pojištění typ A/den (14 CZK), Cestovní pojištění typ C/den (24 CZK), Cestovní pojištění typ D/den (27 CZK), druhý pár lyží, nebo snowboard pro osobu (100 CZK)
Slevy
při vlastní dopravě (600 CZK)
Program
Den 1
Odjezd v 00:30 hod z Prahy - Smíchovské nádraží, noční přejezd. Příjezd do letoviska , nejprve zpravidla uložení zavazadel, nebo ubytování (pokud je ta možnost již ráno), možnost zakoupení skipasů v informační kanceláři v Maishofenu, odjezd místním skibusem (zastávka 100 metrů od penzionu) na sjezdovky, celodenní lyžování, návrat skibusem na ubytování.

Den 2
Po snídani odjezd skibusem na sjezdovky, celodenní lyžování, návrat skibusem do penzionu, ubytování, večeře.
Den 3
Po snídani odjezd skibusem na sjezdovky, celodenní lyžování , návrat skibusem do penzionu, naložení zavazadel, v cca 16:00 hod. odjezd do ČR, předpokládaný příjezd ve 23:00 hod. do Prahy.


Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTOVKA POHODA s.r.o., IČ 28106164.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia. Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK