Privátní okruh Asií: Barma, Thajsko, Laos, Kambodža

Vyhledejte si svou dovolenou
Select country and destination
Rozšířené hledání
Privátní okruh Asií: Barma, Thajsko, Laos, Kambodža - Laos

Privátní okruh Asií: Barma, Thajsko, Laos, Kambodža

Laos

, Hotel starstarstarPrivátní okruh Asií: Barma, Thajsko, Laos, Kambodža

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Užijte si čtyři země Jihovýchodní Asie privátně. Během výletů, kdy se bude průvodce věnovat pouze Vám, navštívíte ty nejkrásnější místa Barmy, Thajska, Laosu a Kambodži.
Stravování
snídaně, další strava dle itineráře
Doprava
letecky
Program
1. den
Den 1 – Odlet Praha – Bangkok – Yangon

Let na trase Praha – Bangkok s přestupem podle mezinárodní letenky.

2. den
Den 2 – Yangon

Po příletu do Bangkoku přestup na let do Yangonu. Po příletu do Yangonu Vás na letišti vyzvedne řidič a zaveze Vás do hotelu na check in. Po zbytek dne budete mít volno pro aklimatizaci nebo případnou procházku po Yangonu.

3. den
Den 3 – Yangon – prohlídka města (S/O/-)

Po snídani v hotelu Vás vyzvedne průvodce a vydáte se na celodenní prohlídku Yangonu. Začnete s prohlídkou pagody Botahtaung, která je blízko řeky. Poté navštívíte pagodu Sule, která byla postavena před více něž 2 000 lety. Následuje procházka rušným centrem města a dále parkem Mahabandula, který je pojmenovaný podle místního generála, který bojoval proti Britům v první Anglo-barmské válce. Centrum města je plné koloniálních budov. Po dopolední prohlídce si užijete oběd plný myanmarské kuchyně. Po obědě se projdete po místním rušném trhu Aung San, kde se nachází velké množství lokálních produktů a pokračovat budete k pagodě Chaukhtatgyi. Večer Vás pak čeká prohlídka nejznámější pagody Shwedagon. Poté již transport zpět do hotelu a po zbytek večera volný program.

4. den
Den 4 – Yangon – Bagan (S/O/-)

Dnes Vás čeká dopolední let do Baganu. Po příletu Vás vyzvedne řidič a zaveze Vás do hotelu. Poté Vás bude čekat odpolední prohlídka Baganu zakončená západem slunce nad chrámy. Během prohlídky navštívíte vesnici Myin Ka Bar, kde navštívíte pagody Gu Byauk Gyi, Myazedi, Manuha a pagodu Nan Hpayaanf Shwe San Daw. Po západu slunce pak návrat zpět do hotelu a po zbytek večera volný program.

5. den
Den 5 – Bagan (S/O/-)

Po snídani v hotelu Vás vyzvedne průvodce a vydáte se na prohlídku dalších míst v Baganu. Jako první navštívíte zlatou pagodu Shwe Zi Gon, odtud pak budete pokračovat k chrámům Htilominlo, Dhamangyi a Sulamani. Pak už Vás bude čekat oběd v místní restauraci. Po obědě navštívíte místní muzeum a pagody. Poté již transfer zpět do hotelu a volný program.

Fakultativně je možný ranní let balónem nad chrámy.


6. den
Den 6 – Bagan – Mandalay – Bangkok (S/-/-)

Dnes Vás čeká přejezd z Baganu do města Mandalay a odtud let do Bangkoku. Po odpoledním příletu do Bangkoku Vás vyzvedne řidič a vydáte se na check in do hotelu. Po zbytek dne máte volný čas na procházku po městě.

7. den
Den 7 – Bangkok (S/O/-)

Po snídani Vás vyzvedne průvodce a vydáte se na prohlídku hlavních míst v Bangkoku. Jako první navštívíte Královský palác, který se nachází blízko řeky a skládá se z několika chrámů, pagod a zahrad. Navštívit můžete známý chrám Nefritového Buddhy, který byl vyřezán z jediného kusu nefritu. Poté si prohlédnete nejstarší chrám v Bangkoku, Wat Pho, kde najdete slavnou ohromnou sochu ležícího Buddhy, která měří 43 m. Poté již návrat zpět do hotelu a po zbytek večera volný program.

8. den
Den 8 – Bangkok – Ayutthaya (S/O/-)

Po snídani v hotelu Vás vyzvedne průvodce a vydáte se na prohlídku starobylého hlavního města Ayutthaya. Jako první navštívíte monument v severní části Ayutthaya, Wat Phu Khao Thong. Pokračovat budete ke královskému chrámu Wat Phra Sri Sanphet. Následuje oběd v místní restauraci a chrám Wat Lokaya Sutha s největší sochou Ayutthaya ležícího Buddhy s délkou ke 42 metrům. Jako poslední navštívíte chrám Wat Mahathat, ruiny klasického chrámu, který je znám pro sochy hlav Buddhy, které jsou součástí kořenů stromů. Poté již návrat zpět do Bangkoku a večer volný program.

9. den
Den 9 – Bangkok – Luang Prabang (S/-/-)

Dnes Vás čeká let z Bangkoku do města Luang Prabang v Laosu. O tomto městě se říká, že je nejtradičnější z celé Jihovýchodní Asie. Po příletu do Luang Prabangu Vás vyzvedne řidič a zaveze Vás do hotelu na check in. Po zbytek dne volný program pro procházku po městě a užití si večerního Luang Prabangu.

10. den
Den 10 – Luang Prabang (S/O/-)

Po snídani v hotelu Vás vyzvedne průvodce a vydáte se na celodenní prohlídku města. Jako první navštívíte Královský palác a Národní muzeum. Následuje chrám Wat Visounnarat, který je postaven v khmérském stylu a je poměrně rozdílný od ostatních postavených v 16. století. Před obědem pak ještě navštívíte Wat Sensoukkharam, jeden z nejkrásnějších chrámů, který byl domovem nejdůležitějších mnichů v Luang Prabangu.

Po obědě v restauraci navštívíte jednu z místní vesnici známou pro výrobu papíru a hedvábí. Poté již pojedete zpět do města a navštívíte chrám Wat Xieng Thong, nejstarší chrám v Luang Prabangu, který překonal několik válek. Před západem slunce vystoupáte na horu Phousi, odkud je nádherný výhled na celé město. Po západu slunce sejdete zpět do města, kde už v tuto dobu začíná noční trh, který je plný jídla i stánků se suvenýry. Po zbytek večera budete mít volný program.

11. den
Den 11 – Luang Prabang (S/O/-)

Kolem 5:30 ráno Vás vyzvedne průvodce a vydáte se společně k hlavní ulici ve městě, kde probíhá rituál dávání almužen místním mnichům. Tento rituál dříve probíhal i v dalších místech, avšak v dnešní době se drží hlavně v Luang Prabangu. Po shlédnutí rituálu se vrátíte zpět do hotelu na snídani. Po ní se vydáte ke známým vodopádům Kuangsi. Ve spodní části vodopádů si, pokud budete chtít, můžete i zaplavat. Kolem poledne pak budete mít oběd v místní restauraci. Poté budete pokračovat k vesnici Ban Aen, kde se nachází vodopády Tad Se. K vodopádům se lze dostat pouze malou loďkou, cesta však netrvá déle než 5 minut. Po prohlídce vodopádů se vrátíte zpět do města. Po zbytek dne volný program.


12. den
Den 12 – Luang Prabang – Siem Reap (S/-/-)

Dnes Vás čeká let z Luang Prabangu do Siem Reapu v Kambodži, což je město poblíž chrámového komplexu Angkor Wat. Po příletu Vás na letišti vyzvedne řidič a zaveze Vás do hotelu na check in. Po zbytek dne volný program pro procházku po městě.


13. den
Den 13 – Siem Reap – Angkor Wat (S/O/-)

Po snídani v hotelu Vás vyzvedne průvodce, se kterým Vás bude čekat celodenní prohlídka Angkor Watu. Jako první navštívíte místní muzeum, kde získáte základní informace o tomto místě. Čeká Vás prohlídka kamenného chrámu Bayon, chrámu Phimeankas, Elephant Terrace a Terrace of the Leper King. Samozřejmě navštívíte i největší chrám Angkor Wat. Tento architektonický skvost byl postaven ve 12. století a jeho rozloha je kolem 210 hektarů. Zde budete mít spoustu volného času na prohlídku a po ní se již vrátíte zpět do města. Po zbytek večera volný program.

14. den
Den 14 – Siem Reap – Angkor Wat (S/O/-)

Po snídani v hotelu Vás vyzvedne průvodce a vydáte se na prohlídku chrámu Banteay Srei, pevnosti žen uprostřed džungle dokončené kolem roku 900 n.l., který se skládá z několika knihoven, nádvoří a galerií. Poté se vydáte na prohlídku Rolous, což je soubor chrámů, které sloužily jako hlavní město během vlády panovníka Indravarman I. Nejzajímavějším a největším je chrám Bakong. Po návštěvě se vrátíte zpět do města a po zbytek dne budete mít volný program.

15. den
Den 15 – Siem Reap – Bangkok – Praha (S/-/-)

Dnes Vás čeká let ze Siem Reapu do Bangkoku, odkud se vydáte zpět do Prahy s přestupem podle nabídky mezinárodních letenek.


16. den
Den 16 – Praha

Přílet do Prahy.

Konec programu
Cena zahrnuje
mezinárodní letenky
transporty podle itineráře
ubytování ve 3* hotelu
anglicky mluvící průvodce během výletů
strava podle itineráře
vstupy do památek podle itineráře
pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
osobní pojištění
spropitné
stravování neuvedené v programu
turistická víza

Za příplatek:
vyšší kategorie hotelů – 4*, 5*
prodloužení o Vámi vybranou destinaci
let balónem nad chrámy v Baganu

Doporučujeme si sjednat storno pojištění zájezdu a cestovní pojištění.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.